fbpx
,

Тостер Gorenje SM703GCG


Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Моќност на грејачот: 700 W

1.990ден

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење, Плоча за сендвич, Плоча за вафли

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 20 cm

Длабочина на зоната за печење: 10 cm

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 23,1 × 9,5 × 23,5 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Тостер Gorenje SM703GCG”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]