fbpx
,

Електрично ѓезве Gorenje TCM330W


Големина на садот: 0,33 l

Ротација 360°

Лесно чистење

1.390ден

Големина на садот: 0,33 l

Ротација 360°

Лесно чистење

On/Off Копче

Црвен индикатор за работа

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 26 × 19 × 14,5 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Електрично ѓезве Gorenje TCM330W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]