fbpx
,

Електрично ѓезве Gorenje TCM800E


Големина на садот: 0,3 l

Ротација 360°

Лесно чистење

Аналоген термостат

1.990ден

Големина на садот: 0,3 l

Ротација 360°

Лесно чистење

Аналоген термостат

On/Off Копче

Strix Термостат

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Сигурносен систем

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Метал

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 22,2 × 19 × 10,5 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Електрично ѓезве Gorenje TCM800E”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]