fbpx
,

Електрична скара Gorenje TG2514B


Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Моќност на грејачот: 1.400 W

Куќиште: Пластика + метал

3.390ден

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Рамна плоча за печење

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

XXL

Температурни нивоа: 5

Отворена скара

Индикатор за температура

Регулирање на температурата

Црвен индикатор за работа

Едноставно печење

Гумени ногарки за стабилност

Одводен канал за истекување на маслото

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 1.400 W

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 37 cm

Длабочина на зоната за печење: 27 cm

Димензии (ШxВxД): 53,5 × 7,4 × 28,2 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Електрична скара Gorenje TG2514B”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]