fbpx

Правосмукалка Gorenje VC1615G


Максимална моќност на моторот: 1.600 W

Моќ на всисување: 330 W

SoftStart тивко палење на моторот

SPINNER

3.490ден

Максимална моќност на моторот: 1.600 W

Моќ на всисување: 330 W

Со вреќичка

За суво чистење

Број на додатоци: 1

Универзална четка

Проток на воздух: 35 L/s

Волумен на вреќичката: 2 l

Тип на цевка: Лесна за составување

Должина на телескопската цевка: 84 cm

Материјал на цевката: Пластика

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за полна вреќичка

Хартиени вреќи за прашина: 3

Платнена вреќичка: 1

Додатоци: 1

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 14 m

SPINNER

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Пластични тркалца

Боја: Зелена

Должина на приклучен кабел: 5,0 m

Бучност: 85 dB(A)re1pW

Максимална моќност на моторот: 1.600 W

Димензии (ШxВxД): 38 × 22 × 24 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Правосмукалка Gorenje VC1615G”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]