fbpx

Правосмукалка Gorenje VC1901GACRCY


G.FORCEAIR COMPACT

Пластичен сад

За суво чистење

SoftStart тивко палење на моторот

4.490ден

G.FORCEAIR COMPACT

Пластичен сад

За суво чистење

Број на додатоци: 2

Универзална четка

Волумен на садот за прашина: 2,2 l

Тип на цевка: Телескопска

Дијаметар на цевката: 32 mm

Материјал на цевката: Хромирана

Двојна ХЕПА филтрација

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Додатоци: 2

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 7 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Заштита од прегревање

Боја: Боја Црвена

Должина на приклучен кабел: 7,0 m

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Правосмукалка Gorenje VC1901GACRCY”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]