fbpx

Правосмукалка Gorenje VC2221GLW


G FORCE LITE

Максимална моќност на моторот: 2.200 W

Моќ на всисување: 420 W

XpandZone четка

SoftStart тивко палење на моторот

5.690ден

G FORCE LITE

Максимална моќност на моторот: 2.200 W

Моќ на всисување: 420 W

Со вреќичка

За суво чистење

Број на додатоци: 3

XpandZone четка

Проток на воздух: 42 L/s

Волумен на вреќичката: 3 l

Тип на цевка: Телескопска

Дијаметар на цевката: 35 mm

Должина на телескопската цевка: 86 cm

Материјал на цевката: Метал

1 Хепа филтер

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за полна вреќичка

Број на текстилни вреќички: 1

Додатоци: 3

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 7 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Заштита од прегревање

Боја: Бела

Должина на приклучен кабел: 5,0 m

Бучност: 77 dB(A)re1pW

Максимална моќност на моторот: 2.200 W

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Правосмукалка Gorenje VC2221GLW”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]