fbpx

Правосмукалка Gorenje VC2303RCYIV


SUPRA POWER

Максимална моќност на моторот: 2.300 W

Моќ на всисување: 430 W

Двојна ХЕПА филтрација

SoftStart тивко палење на моторот

6.190ден

SUPRA POWER

Максимална моќност на моторот: 2.300 W

Моќ на всисување: 430 W

Пластичен сад

За суво чистење

Број на додатоци: 3

Турбо четка

Универзална четка

Проток на воздух: 40 L/s

Волумен на садот за прашина: 1,7 l

Тип на цевка: Телескопска

Должина на телескопската цевка: 92 cm

Материјал на цевката: Алуминиум

Двојна ХЕПА филтрација

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за празнење на садот за прашина

Додатоци: 3

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 9 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Боја: Боја Црвена

Должина на приклучен кабел: 7,0 m

Бучност: 84 dB(A)re1pW

Максимална моќност на моторот: 2.300 W

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Правосмукалка Gorenje VC2303RCYIV”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]