fbpx
,

Тостер за вафли Gorenje WCM702PW


Плоча за вафли, Плоча за мафини

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

2.550ден

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Плоча за вафли, Плоча за мафини

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Складирање во вертикална позиција

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Сигурносно затварање

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Лакирана површина

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 22 × 12 × 26 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Тостер за вафли Gorenje WCM702PW”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]