fbpx
,

Машина за перење Gorenje WHP62ES

Gorenje

  • Капацитет за перење: 6 kg
  • Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm
  • Енергетска класа: A+++

13.490ден / 1200 врт.

Енергетска класа: A+++
Капацитет : 6 kg
Вртежи : 1.200 rpm

 

Регулирање на бројот на вртежи
Ладно перење: 15°C
15 програми

– Основни програми: Памук, Синтетика, Волна,
– Брзо перење (QuickWash), Рачно перење (HandWash)
– Можност за перење без центрифуга
– Регулирање на температурата

– Автоматско препознавање на тежината на алиштата (TotalWeightControl)
– Сервисна дијагностика
– Сензор за ниво на вода
– Заклучување – заштита за деца (CDP)
– Контрола на стабилност (SCS)
– Предвидена годишна потрошувачка на енергија: 153 kWh
– Димензии (ШxВxД): 59,5 × 85 × 46 cm
brands

Gorenje

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Машина за перење Gorenje WHP62ES”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]