fbpx
-17%
,

LED TV VOX 43DSA311B SMART


Големина: 43″ (109 см)
Разолуција: Full HD 1920×1080
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x1
HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, dbx-tv
Гаранција – 36 месеци

12.490ден 14.990ден / 43''

Clear

Големина: 43″ (109 см)

Екран: LED

Разолуција: Full HD 1920×1080

Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2

Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS

Приклучоци: HDMI x3, USB x1, AV влез, VGA, CI+, COAX излез, излез за слушалки

Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, dbx-tv

Гаранција – 36 месеци

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “LED TV VOX 43DSA311B SMART”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]