fbpx
-17%

Велосипед MAX Camara Black 7.0 24″


  • Метален рам 15″
  • Висококвалитетни гуми Wanda 26″x1,95
  • Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
  • Vader Comfort Lady седиште со М6 Quick Release
  • Дупли алуминиумски бандажи
  • V-brake алуминиумски кочници
  • Средна осовина со затворен касетен систем
  • Шифтери на преден менувач – Брзо менување (Rapid Fire)
  • Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
  • Полу метални педали со лагери

7.490ден 8.990ден

Метален рам 15″
Висококвалитетни гуми Wanda 26″x1,95
Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
Vader Comfort Lady седиште со М6 Quick Release
Дупли алуминиумски бандажи
V-brake алуминиумски кочници
Средна осовина со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач – Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Полу метални педали со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX Camara Black 7.0 24″”

There are no reviews yet.

You may also like…

SHOPPING CART

close
[]