fbpx
-6%

Велосипед MAX Diva 7.0 24″


  • Метален рам 13″
  • Висококвалитетни гуми Wanda 24″x1.95
  • Полу алуминиумски рачки за кочници
  • Vader Comfort седиште со М6 Qick Release
  • Дупли алуминиумски бандажи
  • Средна осовина со затворен касетен систем
  • Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
  • Полу метални педали со лагери

8.490ден 8.990ден

Големина на тркала: 24″
Метален рам: 13″
Гуми Wanda: 24″x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: алуминиумски V-brake
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач –  Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX Diva 7.0 24″”

There are no reviews yet.

You may also like…

SHOPPING CART

close
[]