fbpx
-17%

Велосипед MAX East Coast 5.0 20″


  • Големина на тркала: 20″
  • Метален рам: 11″
  • Гуми Wanda: 20″ x 2,125
  • седиште: Vader со М6 Qick Release;
  • Бандажи: дупли алуминиумски
  • Кочници: V-brake алуминиумски
  • Средна осовина: со затворен касетен систем
  • Педали: полу метални со лагери

7.490ден 8.990ден

Големина на тркала: 20″
Метален рам: 11″
Гуми Wanda: 20″ x 2,125
седиште: Vader со М6 Qick Release;
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: V-brake алуминиумски
Средна осовина: со затворен касетен систем
Педали: полу метални со лагери

Големина на тркала: 20″
Метален рам: 11″
Гуми Wanda: 20″ x 2,125
седиште: Vader со М6 Qick Release;
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: V-brake алуминиумски
Средна осовина: со затворен касетен систем
Педали: полу метални со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX East Coast 5.0 20″”

There are no reviews yet.

You may also like…

SHOPPING CART

close
[]