fbpx
-11%

Велосипед MAX GMX Pink 7.0 20″

(1 customer review)

 • Метален рам 11.5″
 • Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
 • Полу алуминиумски рачки за кочници
 • Vader седиште со М6 Qick Release
 • Дупли алуминиумски бандажи
 • Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

7.990ден 8.990ден

– Метален рам 11.5″
– Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
– Полу алуминиумски рачки за кочници
– Vader седиште со М6 Qick Release
– Дупли алуминиумски бандажи
– Средна осовина со затворен касетен систем
– Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
– Полу метални педали со лагери

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

 1. tanja2000

  Одличен дизајн и врвен квалитет.

  tanja2000

SHOPPING CART

close
[]