fbpx
-11%

Велосипед MAX GMX Violet 7.0 20″


  • Метален рам 11.5″
  • Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
  • Полу алуминиумски рачки за кочници
  • Vader седиште со М6 Qick Release
  • Дупли алуминиумски бандажи
  • Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

7.990ден 8.990ден

– Метален рам 11.5″
– Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
– Полу алуминиумски рачки за кочници
– Vader седиште со М6 Qick Release
– Дупли алуминиумски бандажи
– Средна осовина со затворен касетен систем
– Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
– Полу метални педали со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX GMX Violet 7.0 20″”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]