fbpx
-12%

Велосипед MAX Hornet 27.5″


  • Големина на тркала: 27.5″
  • Алуминиумски рам: 19″
  • Гуми Wanda: 27.5″x 2,10
  • Рачки за кочници: Shimano EF500

11.490ден 12.990ден / 27.5"

Големина на тркала: 27.5″

Алуминиумски рам: 19″

Гуми Wanda: 27.5″x 2,10

Рачки за кочници: Shimano EF500

седиште: Vader Sport-S со М6 Quick Release;

Бандажи: дупли алуминиумски

Кочници: алуминиумски V-brake

Средна осовина: со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач –  Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Педали: полу метални со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX Hornet 27.5″”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]