fbpx
-6%

Велосипед MAX RS-1 Black 7.0 20″


  • Метален рам 11.5″
  • Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
  • Полу алуминиумски рачки за кочници
  • BMX гидан
  • Vader седиште со М6 Qick Release
  • Метални бандажи
  • V-brake метални кочници
  • Средна осовина со затворен касетен систем
  • Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
  • Полу метални педали со лагери

7.490ден 7.990ден

Метален рам 11.5″
Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
Полу алуминиумски рачки за кочници
BMX гидан
Vader седиште со М6 Qick Release
Метални бандажи
V-brake метални кочници
Средна осовина со затворен касетен систем
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Полу метални педали со лагери

Метален рам 11.5″
Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
Полу алуминиумски рачки за кочници
BMX гидан
Vader седиште со М6 Qick Release
Метални бандажи
V-brake метални кочници
Средна осовина со затворен касетен систем
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Полу метални педали со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX RS-1 Black 7.0 20″”

There are no reviews yet.

You may also like…

SHOPPING CART

close
[]