fbpx
-6%

Велосипед MAX RS-1 Nickel 7.0 20″


 • Метален рам 11.5″
 • Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
 • Полу алуминиумски рачки за кочници
 • BMX гидан
 • Vader седиште со М6 Qick Release
 • Метални бандажи
 • V-brake метални кочници
 • Средна осовина со затворен касетен систем
 • Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

7.490ден 7.990ден / 20"

– Метален рам 11.5″
– Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
– Полу алуминиумски рачки за кочници
– BMX гидан
– Vader седиште со М6 Qick Release
– Метални бандажи
– V-brake метални кочници
– Средна осовина со затворен касетен систем
– Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
– Полу метални педали со лагери

 • Метален рам 11.5″
 • Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
 • Полу алуминиумски рачки за кочници
 • Vader седиште со М6 Qick Release
 • Дупли алуминиумски бандажи
 • Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
 • Боја – Никел

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX RS-1 Nickel 7.0 20″”

There are no reviews yet.

You may also like…

SHOPPING CART

close
[]