fbpx
-6%

Велосипед MAX RS-1 Silver 6.0 20″

(1 customer review)

 • Големина на тркала: 20″
 • Метален рам 11.5″
 • Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
 • Полу алуминиумски рачки за кочници
 • Седиште: Vader со М6 Qick Release
 • Бандажи: Метални
 • Кочници: V-brake метални
 • Средна осовина со затворен касетен систем
 • Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

7.490ден 7.990ден

– Големина на тркала: 20″
– Метален рам 11.5″
– Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
– Полу алуминиумски рачки за кочници
– BMX гидан
– Седиште: Vader со М6 Qick Release
– Бандажи: Метални
– Кочници: V-brake метални
– Средна осовина со затворен касетен систем
– Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
– Полу метални педали со лагери

Based on 1 review

4.0 overall
0
1
0
0
0

Add a review

 1. tanja2000

  Одличен дизајн и врвен квалитет.

  tanja2000

SHOPPING CART

close
[]