fbpx

Велосипед MAX Sportiva 20″


  • Големина на тркала: 20″
  • Метален рам: 11.5″
  • Гуми Wanda: 20″ x 1,95
  • Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач

6.790ден / 20"

Големина на тркала: 20″

Метален рам: 11.5″

Гуми Wanda: 20″ x 1,95

Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач

Гидан: BMX

седиште: Vader Sport со М6 Quick Release

Бандажи: метални

Кочници: V-brake алуминиумски кочници

Средна осовина: со затворен касетен систем

Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Педали: полу метални со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX Sportiva 20″”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]