fbpx
-6%

Велосипед MAX Sportiva Red 7.0 20″

(1 customer review)

 • Метален рам 11.5″
 • Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
 • Полу алуминиумски рачки за кочници
 • BMX гидан
 • V-brake алуминиумски кочници
 • Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

8.490ден 8.990ден

– Метален рам 11.5″
– Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
– Полу алуминиумски рачки за кочници
– BMX гидан
– Vader седиште со М6 Qick Release
– Метални бандажи
– V-brake алуминиумски кочници
– Средна осовина со затвроен касетен систем
– Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
– Полу метални педали со лагери

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

 1. tanja2000

  Одличен дизајн и врвен квалитет.

  tanja2000

SHOPPING CART

close
[]