fbpx
-17%

Велосипед MAX Sportivo 7.0 20″


  • Метален рам 11.5″
  • Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
  • Полу алуминиумски рачки за кочници
  • Vader седиште со М6 Qick Release
  • Метални бандажи
  • V-brake алуминиумски кочници
  • Средна осовина со затвроен касетен систем
  • Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
  • Полу метални педали со лагери

7.490ден 8.990ден / 27.5"

– Метален рам 11.5″
– Висококвалитетни гуми Wanda 20″x1.95
– Полу алуминиумски рачки за кочници
– BMX гидан
– Vader седиште со М6 Qick Release
– Метални бандажи
– V-brake алуминиумски кочници
– Средна осовина со затвроен касетен систем
– Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
– Полу метални педали со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX Sportivo 7.0 20″”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]