fbpx
-17%

Велосипед MAX Warfare 7.0 24″


  • Метален рам 14″
  • Висококвалитетни гуми Wanda 24″x1,95
  • Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
  • Vader Sport седиште со М6 Quick Release
  • Дупли алуминиумски бандажи
  • V-brake алуминиумски кочници
  • Средна осовина со затворен касетен систем
  • Шифтери на преден менувач – Брзо менување (Rapid Fire)
  • Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
  • Полу метални педали со лагери

7.490ден 8.990ден

Метален рам 14″
Висококвалитетни гуми Wanda 24″x1,95
Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
Vader Sport седиште со М6 Quick Release
Дупли алуминиумски бандажи
V-brake алуминиумски кочници
Средна осовина со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач – Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Полу метални педали со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX Warfare 7.0 24″”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]