fbpx
-5%

Камин PLAMEN Amity 3


Моќ: 8-11 kW

Погоден за простории до 160 m3

Оптимално за простор до 45 m2

18.990ден 19.990ден / 11 KW

Моќ: 8-11 kW

Погоден за простории до 160 m3

Оптимално за простор до 45 m2

Големина ( a x b x h /mm) : 597 x 764 x 519 mm

Тежина : 128,5 кг

Дијаметар на излезниот воздух на гасовите ø120 mm

Висина од подот: 520mm

Димензии на отворот за ложење(ŠxV): 335 x 190 mm

Ефективност до 75,8 %

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Камин PLAMEN Amity 3”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]