fbpx
-5%

Инвертер климатизер Toshiba RAS-18J2KVG-Е


A++ / А+ висока енергетска класа ладење / греење

DC Hybrid Inverter технологија

функција самочистење со антипрашлест филтер

WiFi ready

57.990ден 60.990ден / 5.4 KW

A++ / А+ висока енергетска класа ладење / греење

DC Hybrid Inverter технологија

функција самочистење со антипрашлест филтер

WiFi ready

исклучително тивка работа (дури до 19 dB)

опција за далечински управувач тип RB-RXS30-E

со многу други дополнително можности и функции (со доплата)

опсег на работа ладење – надворешна температура од -15 ÷ 46­ oC

опсег на работа греење  – надворешна температура од -15 ÷ 24­ oC

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Инвертер климатизер Toshiba RAS-18J2KVG-Е”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]