fbpx
-15%
,

LED TV VOX 32ADS314M SMART


 • Големина: 32″ (81 см)
 • Екран: LED
 • Разолуција: HD 1366×768
 • Smart Телевизор: Android 7.1
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Гаранција – 36 месеци

8.490ден 9.990ден / 32''

 • Големина: 32″ (81 см)
 • Екран: LED
 • Разолуција: HD 1366×768
 • Smart Телевизор: Android 7.1
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
 • Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
 • Технологии кои ги користи: интегриран
 • Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
 • Достапен во црна и сива боја
 • Гаранција – 36 месеци

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “LED TV VOX 32ADS314M SMART”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]