fbpx
-17%
,

Соковник VOX ES0860


Моќност: 600 W

Капацитет на садот за пулпи: 1,5 л

Капацитет на садот за сок: 750 мл

Гаранција – 25 месеци

2.990ден 3.590ден / 600 W

Моќност: 600 W

Капацитет на садот за пулпи: 1,5 л

Капацитет на садот за сок: 750 мл

Сите делови се мијат во машина за садови

Апаратот работи само доколку сите делови се

правилно поставени, опасност за повреда не

постои, простор за чување на каблите

2 брзини, за меко и тврдо овошје и зеленчук

Микрофилтер цедилка од не’рѓосувачки челик

Голем отвор (75мм), Ултрависока стапка на

одвојување на пулпи (70%)

Гаранција – 25 месеци

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Соковник VOX ES0860”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]