fbpx
-16%
,

Блендер-Сецко сет VOX MS2106


Моќност: 400 W

Капацитет на додатниот сад: 700 мл

2 брзини

Додатоци: сецкалка и маталка

1.590ден 1.890ден / 400 W

Моќност: 400 W

Капацитет на додатниот сад: 700 мл

Гумирани ногари

Сите делови се мијат во машина за садови

Апаратот работи само доколку сите делови се

правилно поставени, опасност за повреда не

постои

2 брзини

Додатоци: сецкалка и маталка

Гаранција – 25 месеци

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Блендер-Сецко сет VOX MS2106”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]