fbpx
-11%
,

Блендер-Сецко сет VOX MS5008


Моќност: 600 W

Капацитет на додатниот сад: 700 мл

2 брзини

Додатоци: сецкалка, маталка, сад

1.590ден 1.790ден / 600 W

Моќност: 600 W

Капацитет на додатниот сад: 700 мл

Гумирани ногари

Сите делови се мијат во машина за садови

Апаратот работи само доколку сите делови се

правилно поставени, опасност за повреда не

постои

2 брзини

Додатоци: сецкалка, маталка, сад

Гаранција – 25 месеци

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Блендер-Сецко сет VOX MS5008”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]