fbpx
,

Миксер VOX MX3001


Моќност: 250 W

5 брзини + Турбо

1.190ден

Моќност: 250 W

Механизам за лесно отстранување на

мешалките

5 брзини + Турбо

Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто

Гаранција – 25 месеци

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Миксер VOX MX3001”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]