fbpx
-22%
,

Тостер VOX TO1703


Моќност: 750 W
Капацитет: 2 парчиња леб
7 нивоа на печење,автоматско исклучување
Гаранција – 25 месeци

1.390ден 1.790ден

Моќност: 750 W

Капацитет: 2 парчиња леб

Сад за трошки што лесно се вади

Повеќенаменски: Тостирање, одмрзнување,

подгревање

7 нивоа на печење, автоматско исклучување

Гаранција – 25 месеци

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Тостер VOX TO1703”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]