fbpx
-20%
,

Тостер за вафли VOX WF2081M


Моќност: 1000 W

Термостат за подесување на температурата

Максимална температура: 220 степени

1.590ден 1.990ден

Моќност: 1000 W

Термостат за подесување на температурата

Максимална температура: 220 степени

Топлотно изолирана рачка, светлосни сигнали,

елегантен инокс дизајн, простор за чување на

каблите

Гаранција – 25 месеци

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Тостер за вафли VOX WF2081M”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]